Nyní nově možnost nákupu na splátky ESSOX!

Dvouplášťový kotel Bertos E9P10l

Kód: 7099065
Neohodnoceno
Značka: Bertos
119 103 Kč 144 115 Kč včetně DPH
Na objednávku
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Nepřímý ohřev s nízkotlakou párou (0,5 bar) generovanou v meziplášti vybaveném bezpečnostním termostatem. Topné těleso je umístěno v ochraném pouzdře z nerez oceli. Mechanický ukazatel tlaku umístěný ve vnějším opláštění. Ovládání výkonu a regulace..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nepřímý ohřev s nízkotlakou párou (0,5 bar) generovanou v meziplášti vybaveném bezpečnostním termostatem. Topné těleso je umístěno v ochraném pouzdře z nerez oceli. Mechanický ukazatel tlaku umístěný ve vnějším opláštění. Ovládání výkonu a regulace teploty pomocí termostatu.

Varné kotle jsou dodávány ve verzi s přímým ohřevem (pouze plynové modely) pro vaření tekutých potravin,které nepotřebují stálé míchání, a dále modely s šetrným nepřímým ohřevem(plynové i elektrické) určené pro tepelnou přípravu (např. krémy a omáčky). Nádoba z oceli AISI 316 je vysoce odolná vůči agresivnímu prostředí. Do kotlů mohou být použity perforované koše pro vaření většího množství zeleniny. Snadná údržba a čistění díky zaobleným hranám a vypouštěcímu kohoutu, kterým jsou nečistoty odstraněny. Dvouplášťové kotle mohou být vybaveny automatickým dopouštěním vody do pláště kotle.

 

  • Provedení: elektrika
  • Objem: 100l
  • Druh ohřevu: nepřímý
  • Celkový příkon: 16 kW

 

Doplňkové parametry

Kategorie: varné kotle
Napájení:: 400 V
Příkon:: 16 kW
Šířka:: 800 mm
Hloubka:: 900 mm
Výška:: 900 mm
Hmotnost:: 130 kg
Ohřev:: elektrika
Objem:: 100 l
Provedení vany:: dvouplášť
Průměr koše:: 600 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: