Nyní nově možnost nákupu na splátky ESSOX!

Grilovací hladká plotna Bertos SG9FL4M/CR

Kód: 7099653
Neohodnoceno
Značka: Bertos
53 810 Kč 65 110 Kč včetně DPH
Na objednávku
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Termostatický ventil 30 až 300°C pro přesnou a bezpečnou regulaci. Termočlánek a chráněný zápalný plamínek. Deska hladká (rýhovaná) o velké tloušťce s vrstvou tvrdého chromu jež usnadňuje čistění, zvýšené postranní lemy. Kompaktní provedení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Termostatický ventil 30 až 300°C pro přesnou a bezpečnou regulaci. Termočlánek a chráněný zápalný plamínek. Deska hladká (rýhovaná) o velké tloušťce s vrstvou tvrdého chromu jež usnadňuje čistění, zvýšené postranní lemy. Kompaktní provedení s otevřeným podstavcem. Zvýšený odtah 120 mm není součástí !
Kompletní sortiment plynových a elektrických ploten s různým provedením grilovací plochy. Lze na nich připravovat pokrmy tzv. "kontaktem" a to nejcitlivějším způsobem. Jednotný systém distribuce tepla zaručuje rovnoměrné grilování po celé pracovní ploše, velké energetické úspory a zlepšení pracovního prostředí. Při grilování se přirozeně tvoří zbytkový olej, který je odváděn a shromažďován ve velké odpadní nádobce. Teflonová zátka, odolná vůči vysokým teplotám není součástí smažící plotny.

  • Provedení: plyn
  • Povrch desky: chrom
  • Rozměr plotny: 396 x 660 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: grily
Příkon:: 7 kW
Šířka:: 400 mm
Hloubka:: 900 mm
Výška:: 900 mm
Hmotnost:: 73 kg
Ohřev:: Plyn
Počet zón:: 1
Rozměr plotny:: 396 x 667 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: