Domů /

KONVEKTOMAT UNOX XEVC-0711-EPR


Žádné hodnocení. Kód: SR000001
Výrobek je vystaven na prodejně.
Dostupnost: Skladem
119.000 Kč bez DPH
143.990 Kč , plus doprava
(143.990 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
KONVEKTOMAT UNOX XEVC-0711-EPRdélka: 750 mm
šířka: 773 mm
výška: 843 mm
rozteč mezí zásuvy: 67 mm
příkon: 11.7 kW
napětí: 400 V
min. teplota: 30 °C
max. teplota: 260 °C
váha: 85 kg
rozměr GN: GN 1/1 (530x325 mm)
napájení: elektrické
způsob vytváření páry: nástřik
dotykový displej: ano
teplotní sonda: ne

Výrobek je vystaven na prodejně.

MIND.Maps™
Dejte vaření dotyk vaší osobnosti. Kdykoli chcete. Vaše recepty budou kdykoli a kýmkoli znovuopakovatelné. Technologie vizuální komunikace MIND.Maps™ vám umožnuje vytvořit i ten nejkoplikovanější varný proces pouhým pohybem ruky po dotykovém displeji. Díky optickému peru MASTER.Touch™ zakreslíte průběh varného procesu uložitelného do programu "MY MIND.Maps KŘIVKY": stanou se tak zásobou znovuopakovatelných zkušeností sdílenou se všemi spolupracovníky.

MASTER.Touch PLUS
Jednoduché ovládání, ovládací panel výkonějšší, než kdy dřív: MASTER.Touch PLUS je místem pro intuitivní dialog mezi vámi a konvektomatem. Komunikace se stává skutečně obousměrnou. Výsledek inteligentní technologie, která realizuje očekávané výsledky, kontroluje eventuální změny nastavených parametrů v průběhu varného procesu a nabízí vám nejlepší cestu, jak dosáhnout perfektního výsledku (ADAPTIVE.Cooking™).

MASTER.Touch Plus™ nabízí přístup k receptům ChefUnox™. Díky tomu, ikdyž ještě zařízení neznáte, můžete ihned začít vařit. Pokud zařízení již umíte používat, ale chcete se spolehnout na zkušenosti společnosti Unox stačí pouze kliknout. Programy jsou automaticky aktualizovány a intuitivně upraveny pro vaše potřeby. MASTER.Touch Plus™ vám zaručí veškerou sílu technologie MIND.Maps™ na ještě větším prostoru. Kreativitě se meze nekladou.
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.