Nyní nově možnost nákupu na splátky ESSOX!

Kutr stolní G12 VV

Kód: 5420014
Neohodnoceno
Značka: LA FELSINEA
95 889 Kč 116 026 Kč včetně DPH
Na objednávku
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Kutr stolní G12 VV Stolní kutr vám pomůže se zpracováním masa a zeleniny (rozmělní, rozseká a promíchá), ale také dalších jiných typů surovin k přípravě a výrobě uzenářského zboží. Oplývá maximální ochranou proti vniknutí kapaliny do hřídele. Kutr...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kutr stolní G12 VV

Stolní kutr vám pomůže se zpracováním masa a zeleniny (rozmělní, rozseká a promíchá),
ale také dalších jiných typů surovin k přípravě a výrobě uzenářského zboží. Oplývá maximální ochranou proti vniknutí kapaliny do hřídele. Kutr se spouští jednoduše spínačem ON. Opatřen je ale i vypínacím OFF tlačítkem.

Otáčením potenciometru ve směru hodinových ručiček se zvyšuje počet otáček řezného stroje, naopak proti směru hodinových ručiček se počet otáček nástroje snižuje. Nožová hlava s noži je vyjímatelná (ve standardu 3-nožová). Vyroben z nerezové oceli AISI 304. Čepele stolního kutru jsou poháněny silným asynchronním motorem s větráním s plynulou regulací otáček nožů variátorem.

Pohon a údržba

Pohon je zajišťován napájením o 230 V motorem a příkonem 1,1 kW. Robustní nerezová mísa je odnímatelná, stejně tak uzamykací víko. Ovládací prvky (tlačítka) jsou též vyrobeny z nerezové oceli s krytím IP 67. Produkt, který bude použit, musí odpovídat používané vaně a nesmí překročit váhu 8,5 kg.

V redukční skříni je použito mazivo, které má dlouhou životnost. Není ho nutné nahrazovat. Kutr se snadno čistí, v případě potřeby je možné ho i dezinfikovat. Před údržbou je nutné stolní kutr odpojit z elektřiny.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: kutry a kombinace
Napájení:: 230 V
Příkon:: 1,1 kW
Kapacita mísy:: 12 l
Regulace otáček:: ano
Šířka:: 902 mm
Hloubka:: 587 mm
Výška:: 508 mm
Hmotnost:: 75 kg
Otáčky nože:: 600-2600 ot/min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX