Domů /

Nářezový stroj Graef EURO 3020 VS Master


Žádné hodnocení. Kód: 6210317 Produktové číslo: 6210317

Profesionální nářezové stroje Graef linie MASTER CERA3 v hliníkovém provedení se speciálním keramickým nepřilnavým povrchem CERA3 (kompletní opláštění včetně vozíku a nože). Povrch CERA3 je extrémně odolný proti oděru,

Dostupnost: Skladem
81.614 Kč bez DPH
98.753 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Nářezový stroj Graef EURO 3020 VS Master

Profesionální nářezové stroje Graef linie MASTER CERA3 v hliníkovém provedení se speciálním keramickým nepřilnavým povrchem CERA3 (kompletní opláštění včetně vozíku a nože). Povrch CERA3 je extrémně odolný proti oděru, kyselému prostředí, vysoký hygienický standard stroje a snadné čištění (všechny komponenty lze snadno demontovat bez nutnosti speciálního nářadí). Pohon stroje je zajišťován šnekovým převodem s výkonným bezúdržbovým vzduchem chlazeným motorem. Přesné nastavení síly řezu a uchycení produktu na vozíku s odlehčeným pojezdem pro velice snadné krájení. Bezpečné voděodolné piezzo ovládání. Podstava stroje je vybavena protiskluzovou gumou zamezující nechtěnému pohybu stroje a usazování nečistot pod zařízení.

Model EURO 3020 VS "Vario-Slice"
Rychlá a bezpečná práce při optimální ergonomii.Model EURO 3020 VS CERA3 pro krájení uzenin, masa a sýrů v provedení CERA3, lepší kluzné vlastnosti, odolnost a snadné čištění stroje Díky V-tvaru pojezdového stolu (Vario-Slice) zůstává i výrobek malého kalibru dobře fixován i bez přídržné lišty. Od 160 mm lze každý výrobek jistě posouvat přítlačkou krájeného výrobku (ježkem). Jednoduchá změna polohy stolu do rovného stavu. dlouhého a vysokého zboží. Snadné a bezpečné krájení až do posledního kolečka.

  • hladký ocelový nůž

Součástí stroje je zařízení na broušení nože.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.