Nářezový stroj Graef Master 3020 VS CERA3

Kód: 6210317
Neohodnoceno
80 912 Kč 97 904 Kč včetně DPH
Momentálně nedostupné
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Potřebujete nakrájet či naporcovat uzeniny, salámy či sýry? S profesionálním manuálním nářezovým strojem Master 3020 VS od německé společnosti Graef to není žádný problém. Požadovanou sílu řezu si můžete libovolně a snadno nastavit od 0 do 24 mm. O řez se postará ostrý hladký nůž o průměru 300 mm se speciální CERA3 nepřilnavou keramickou povrchovou úpravou, která je odolná proti oděru a kyselému prostředí.

Výrazně snižuje namáhání stroje. Pohon nože zajišťuje kvalitní motor se šnekovým převodem (tichý převod s velkým kroutícím momentem) s napájením 230 V a příkonem 500 W. Odlehčený hliníkový vozík (kompletně opláštěný CERA3 povrchem) a ložná plocha s plastovou přítlačkou jsou uloženy šikmo. Společně s bezpečnostními kryty a přítlačkou vám zajistí bezpečné a snadné posouvání a krájení uzenin.

Provedení

Vozík Vario-Slice zajistí správnou fixaci produktů. Jednoduchým otočením vozíku do polohy V surovina zůstane na zadní stěně posuvu. Snadné ovládání zaručuje prevenci před onemocněním šlach. Nerezová spodní deska je odnímatelná pro snazší čištění. Nářezový stroj je vyroben z hliníkové slitiny s odolnou a hygienickou eloxovanou povrchovou úpravou (vyjma poteflonovaných částí).

Jednoduchá konstrukce umožňuje dobrý přístup, snadnou údržbu a každodenní čištění. Snadná změna polohy stolu do rovného stavu umožní lepší přístup k dlouhému a vysokému zboží. Všechny komponenty lze snadno demontovat. Ovládání je voděodolné, z kvalitního a netříštivého plastu. Podstava stroje je vybavena protiskluzovou gumou zamezující nechtěnému pohybu stroje a usazování nečistot pod zařízení.

Stroj oplývá vysokým hygienickým standardem a pěkným designem. Zařízení je svojí konstrukcí určeno pro gastronomické provozy, menší prodejny a domácnosti.

  • Součástí stroje je zařízení na broušení nože
  • Šnekový druh pohonu
  • Šikmé uložení řezného stolu
  • Možné objednat model s napájením 400 V
  • Maximální řez (d × v) - 260 × 195 mm
  • Rozměry (š × h × v) - 600 × 600 × 420 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: