Nyní nově možnost nákupu na splátky ESSOX!

Nářezový stroj Graef Master 3020 W CERA3

Kód: 6210318
Neohodnoceno
86 241 Kč 104 352 Kč včetně DPH
Momentálně nedostupné
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Potřebujete nakrájet či naporcovat uzeniny, salámy či sýry? S profesionálním manuálním nářezovým strojem Master 3020 W od německé společnosti Graef to není žádný problém. Požadovanou sílu řezu si můžete libovolně a snadno nastavit od 0 do 24 mm.

O řez se postará ostrý hladký nůž o průměru 300 mm se speciální CERA3 nepřilnavou keramickou povrchovou úpravou, která je odolná proti oděru a kyselému prostředí. Výrazně snižuje namáhání stroje. Pohon nože zajišťuje kvalitní motor se šnekovým převodem (tichý převod s velkým kroutícím momentem) s napájením 230 V a příkonem 500 W. Odlehčený hliníkový vozík (kompletně opláštěný CERA3 povrchem) a ložná plocha s plastovou přítlačkou jsou uloženy vodorovně.

Údržba a provedení

Společně s bezpečnostními kryty a přítlačkou vám zajistí bezpečné a snadné posouvání a krájení uzenin. Rozměrný vážící můstek váží s přesností na 1 gram. Nerezová spodní deska je odnímatelná pro snazší čištění. Nářezový stroj je vyroben z hliníkové slitiny s odolnou a hygienickou eloxovanou povrchovou úpravou (vyjma poteflonovaných částí). Jednoduchá konstrukce umožňuje dobrý přístup, snadnou údržbu a každodenní čištění.

Všechny komponenty lze snadno demontovat. Ovládání je voděodolné, z kvalitního a netříštivého plastu. Podstava stroje je vybavena protiskluzovou gumou zamezující nechtěnému pohybu stroje a usazování nečistot pod zařízení. Stroj oplývá vysokým hygienickým standardem a pěkným designem. Zařízení je svojí konstrukcí určeno pro gastronomické provozy, menší prodejny a domácnosti.

  • Součástí stroje je zařízení na broušení nože
  • Šnekový druh pohonu
  • Vodorovné uložení řezného stolu
  • Možné objednat model s napájením 400 V
  • Maximální řez (d × v) - 260 × 195 mm 
  • Rozměry (š × h × v) - 570 × 600 × 420 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: