Nyní nově možnost platby kartou a nákupu na splátky ESSOX!

Nářezový stroj RL220 RETRO BERKEL

Kód: 6210922
Neohodnoceno
Značka: Berkel
19 053 Kč 23 054 Kč včetně DPH
Momentálně nedostupné
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Potřebujete nakrájet uzeniny, šunky a salámy na tenké plátky? S manuálním nářezovým strojem RL220 od italské firmy Berkel to není žádný problém. Požadovanou sílu řezu si můžete libovolně a snadno nastavit od 0 do 14 mm, s přesností jednoho milimetru. O řez se postará ostrý hladký nůž o průměru 220 mm s nerezovou úpravou, bezpečnostním krytem a prolisy snižujícími tření krájené suroviny, zajišťující rovnoměrné řezání, snížení množství odpadu
a namáhání stroje.

Pohon nože zajišťuje kvalitní motor s řemenovým převodem s napájením 230 V a příkonem 190 W. Šikmo uložený vyjímatelný vozík vám bez větší námahy usnadní krájení suroviny. Navíc je vybaven bezpečnostním krytem (vyrobený z hliníku vhodného pro potravinářský průmysl), který je též snadno odnímatelný, a přítlačkou pro bezpečné a snadné posouvání a dokrajování uzeniny.

 

Provedení a ovládání

Vozík je opatřen automatickým systémem na jeho uvolnění, po němž se aktivuje bezpečnostní zámek. Při jeho zpětném uložení se nářezový přístroj opět navrátí do původního režimu. Tvary stroje a jeho jednoduchá demontovatelnost umožňují snadné a rychlé čištění.

Ovládací panel je opatřen LED indikátory. Nářezový stroj je vyroben z hliníkové slitiny s odolnou a hygienickou eloxovanou povrchovou úpravou. Designově je velmi pěkný. Zařízení je svojí konstrukcí určeno pro lehčí gastronomické provozy a domácnosti.

  • Součástí zařízení je vestavěné zařízení na broušení nože
  • Řemenový druh pohonu
  • Šikmé uložení řezného stolu
  • Maximální řez (d × v) - Ø 185 × 160 mm
  • Rozměry (š × h × v) - 505 × 515 × 395 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: