Vakuová balička Henkelman Lynx 42 (plyn) I

Kód: 5510739
Neohodnoceno
Značka: HENKELMAN BV
70 680 Kč 85 523 Kč včetně DPH
Momentálně nedostupné
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prodlužte trvanlivost masa, drůbeže, ryb, sýrů, zeleniny a dalších potravin včetně tekutin. Ochraňte je před působením vnějších vlivů. S vysoce kvalitní spolehlivou stolní jednokomorovou vakuovou baličkou Lynx 42 l (plyn) od holandské firmy Henkelman to půjde snadno. Vakuová komora se zaoblenými rohy má délku komory 360 mm, šířku (max. šířka sáčku) 420 mm a výšku komory 115 mm a dokonale uchová trvanlivost produktů.

Bezdrátová těsnící lišta s širokým svárem (2 × 3,5 mm a s možností výběrů 3 typů svárů) je jednoduše vyjímatelná pro snadnou údržbu. Uvnitř vakuové komory je vložena speciální deska (lehce odnímatelná), ta slouží ke správnému umístění produktu určeného k vakuování a zkrácení délky vakuovacího cyklu. Šikmá vložka slouží k vakuování tekutin. Výkon vývěvy je 16 m3/h.

 

Vakuování a pohon

Během vakuování u této baličky dochází k přidání ochranné atmosféry (plynu). Přidáním těchto plynů dochází ke zvýšení ochrany a zabraňuje se nežádoucí změně zabarvení výrobků. Soft Air je ideální pro vakuování choulostivých produktů, jedná se o řízené zavzdušnění komory. Standardní jemný vzduch chrání výrobek. Možnost použití modifikované atmosféry.

Vypouklé krycí víko je vyrobeno z odolného akrylového skla a rám je z odlitku z hliníku. Opatřeno automatickým otevíráním. Pohon je zajišťován napájením o 230 V a příkonem 0,7 kW. Robustní vakuová balička s rovnou pracovní deskou je vyrobena z nerezové oceli. Jedná se o intuitivní digitální mikroprocesorové ovládání s 20 nastavitelnými programy s časovým řízením vakua a svařování.

 

Vybavení a údržba

Vakuová balička je opatřena standardní časovou kontrolou a automatickým servisním programem údržby vakuového čerpadla Busch (dosahové vakuum 99,80 % - 2 mbar). Opatřeno STOP tlačítkem pro přerušení probíhajícího cyklu a speciálním programem pro marinování masa. Doba celého vakuovacího cyklu je 15-30 vteřin.

Údržba na pročištění oleje v čerpadlu se spustí jednoduše tlačítkem po uzavření víka. Inovativní moderní design. Doporučujeme čerpadlo pročišťovat vždy alespoň jednou za týden. Čistitelnost a údržba je jednoduchá. Ideální pro gastronomické provozy, veřejné stravování, maloobchody, ale také pro kuchyně restaurací a hotelů.

  • Speciální deska ke správnému umístění produktů
  • Plnobarevný širokoúhlý LCD displej 5,5“ s šesti provozními jazyky
  • Rozměry vakuové komory (d × š × v) – 360 × 420 × 115 mm
  • Výkon vývěvy
  • Rozměry vakuové baličky (h × š × v) – 530 × 490 × 395 mm
  • Program – 20 nastavitelných programů
  • Možnost zabezpečení programů heslem
  • USB port pro přenos dat a jejich záznam
  • V souladu s HACCP předpisy
  • Ovládání – digitální

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: