Nyní nově možnost nákupu na splátky ESSOX!

Myčka černého nádobí Kromo KP 151 ES

Kód: 8644097
Neohodnoceno
Značka: KROMO
119 301 Kč 144 354 Kč včetně DPH
Na objednávku
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Univerzální myčka kuchyňského (černého) nádobí s čelním plněním. Zásuvná výška 805 mm, velikost koše 550x665 mm. Celoplošný rotační mycí a oplachový systém odstraňuje i nejvíce ulpělé nečistoty. Robustní celonerezové provedení, jednoduchá obsluha a..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální myčka kuchyňského (černého) nádobí s čelním plněním. Zásuvná výška 805 mm, velikost koše 550x665 mm. Celoplošný rotační mycí a oplachový systém odstraňuje i nejvíce ulpělé nečistoty. Robustní celonerezové provedení, jednoduchá obsluha a automatický mycí režim. Velké dělené dveře otevírané nahoru a dopředu šetří místo a usnadňují obsluhu myčky. Lisované vany, oblé vnitřní rohy, zesílený materiál a vše podpořeno výborným zpracováním se zdvojeným filtračním systémem, který se stará o kvalitu vody, chrání mycí čerpadla a zajišťuje tak maximální hygienu vnitřního prostoru. Myčky jsou vybaveny elektronickým řízením pro snadné ovládání a jednoduchou obsluhu i při velkém zatížení a výkonu. Myčky kuchyňského nádobí jsou ideální pro mytí gastronádob, pekařských plechů, přepravek, pečících pánví, hrnců, podnosů a jiného kuchyňského nádobí. Myčky jsou upotřebitelné v provozech veřejného stravování, vhodné pro pekárny, řeznictví, cukrářské provozy a jiné i specifické gastronomické provozy.

 • Nadstandardní hodinový mycí výkon až 240 plechů/h GN 2/1 (650x530mm), nebo GN1/1 (530x325mm), případně 240 cukrářských, pekařských plechů EN 600x400mm. Myčka je
  vhodná i pro mytí plastových přepravek 600x400mm s kapacitou 30 až 60 přepravek/h.
 • Vstupní zásuvná výška až 820mm umožòuje vkládat do koše i nadstandardnì vysoké (max. 805mm) nádobí, plechy a vysoké hrnce. Velikost nerezového mycího koše 550x665mm, pøídavný stojan na 8 plechù, nebo nerezový rošt (550x550mm), pøípadnì pøídavný nerezový košík na mytí drobnìjších pøedmìtù Vám umožòuje umývat opravdu témìø vše v ideální mycí
  poloze.
 • Robustní celonerezové provedení včetně dvouplášťových izolovaných dveří zaručující dokonalou tepelnou izolaci a výrazně snižující hlukové zatížení obsluhy. Lisovaná nádrž a zaoblené
  rohy ve všech místech pro dokonalou hygienu, snadné čištění a rychlou údržbu.
 • Myčka je v základu vybavena dávkovači oplachového a mycího prostředku s přesným nastavením požadované dávky. Nadstandardní mycí výkon díky maximálně výkonnému mycímu čerpadlu (disponuje výkonem 2000 W) a 2 výkonným nerezovým rotačním mycím ramenům (maximální mycí efekt a minimální ztráty výkonu) a dvěma rotačním oplachovým ramenům s optimálním rozložením a sklonem trysek (pro zajištění efektivního oplachování).
 • Důmyslný trojitý filtrační systém, nerezové snadno vyjímatelné filtry uložené v lisované mycí vaně (pro vysokou ochranu mycích čerpadel a udržení kvality vody ve vaně). Konstantní kvalitu a teplotu oplachu 85°C zajišťuje systém THERMOSTOP.
 • Díky samočistícímu cyklu SELF-CLEANING je myčka vždy čistá a připravena umývat další a další nádobí. Myčka je dále vybavena ochrannými prvky (bezpečnostní spínač dveří, senzor hladiny a doplnění vody, bezpečnostní termostat bojleru), automatickou diagnostikou, intuitivním elektronickým ovládáním umožňujícím snadné nastavení základních mycích programů a zobrazení hodnot a hlášení na přehledném displeji (teploty vody ve vaně, teploty v bojleru, aktuální stav a další provozní, servisní a chybová hlášení).

Doplňkové parametry

Kategorie: myčky
Výška:: 1690 mm
Autodiagnostika / Smart Drain: ano / ano
Teplota bojleru:: 85°C
Teplota vany:: 55°C
Dávkovač mycího prostředku:: ano
Dávkovač oplachového prostředku:: ano
Dveřní mikrospínač:: ano
Hloubka:: 750 mm
Hmotnost:: 110 kg
Horní mycí / oplachové rameno:: ano / ano
Mycí čerpadlo:: 2000 W (810 l/min.)
Mycí cyklus:: 2 / 4 / 6 / 8 / 10 min.
Napájení:: 400 V3N//50
Objem bojleru:: 10 l
Objem vany:: 35 l
Ovládání:: elektronické LED
Oplachové čerpadlo:: 150 W (140 l/min.)
Oplachový systém HY-NRG s Break Tank:: ne
Příkon bojleru:: 6 kW
Příkon vany:: 2,7 kW
Příkon:: 8,2 kW
Provedení:: jednoplášťové
Rozměr koše:: 500 x 665 mm
Šířka:: 650 mm
Spodní mycí / oplachové rameno:: ano / ano
Spotřeba vody na cyklus:: 4,7 l
Thermostop / Self-Cleaning:: ano / ano
Výkon košů:: 30/15/10/7,5/6 ks/h
Výška s nohami:: 2070 mm
Zásuvná výška:: 805 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX