Nyní nově možnost nákupu na splátky ESSOX!

Vakuová balička Henkelman Jumbo 42 - vypouklé víko, senzor vakua

Kód: 5510320
Neohodnoceno
Značka: HENKELMAN
56 421 Kč 68 270 Kč včetně DPH
Skladem
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Lišta 420mm, komora 420x370x180mm, vývěva BUSCH 16m 3/h, 1 program (přestavitelný), snadné ovládání senzorem vakua, časové řízení svařování. Prodloužená záruka na 3 roky. Marinujte, vařte nízkoteplotně SousVide, nebo jen prodlužte trvanlivost masa, drůbeže, ryb, sýrů, zeleniny a dalších potravin včetně tekutin. Ochraňte je před působením vnějších vlivů. S výkonnou, profesionální a spolehlivou jednokomorovou vakuovou baličkou Jumbo 42 od holandské firmy Henkelman to půjde snadno.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prodlužte trvanlivost masa, drůbeže, ryb, sýrů, zeleniny a dalších potravin včetně tekutin. Ochraňte je před působením vnějších vlivů. S výkonnou, profesionální a spolehlivou jednokomorovou vakuovou baličkou Jumbo 42 od holandské firmy Henkelman to půjde snadno. Vakuová komora se zaoblenými rohy má délku komory 370 mm, šířku lišty (max. šířka sáčku) 420 mm a výšku komory 180 mm a dokonale uchová trvanlivost produktů.

Bezdrátová těsnící lišta s dvojitým svárem (2 × 3,5 mm) je jednoduše vyjímatelná pro snadnou údržbu. Uvnitř vakuové komory je vložena speciální deska (lehce odnímatelná), ta slouží ke správnému umístění produktu určeného k vakuování a zkrácení délky vakuovacího cyklu. Šikmá vložka slouží k vakuování tekutin. Výkon vývěvy je 16 m3/h.

Pohon a provedení

Průhledné vypouklé krycí víko je vyrobeno ze speciálního odolného akrylového skla a rám vnějšího víka je z ušlechtilé oceli. Opatřeno automatickým otevíráním. Pohon je zajišťován napájením o 230 V s příkonem 0,55 kW. Robustní vakuová balička je vyrobena z nerezové oceli. Ovládá se na ovládacím panelu digitálně s časovým řízením vakua a svařování. Program je jeden a je nastaven na základní režim. Ovládání senzorem vakua, snadné a přesné nastavení požadovaného vakua na digitálním ovládacím panelu s časovým řízením svařování. Balička je dále vybavena automatickým servisním programem údržby vakuového čerpadla Busch. Doba celého vakuovacího cyklu je 20-40 vteřin.

Doplňkové parametry

Kategorie: vakuové baličky
Napájení:: 230 V
Příkon:: 0,6 kW
Časové nastavení vakua:: Ano
Šířka:: 493 mm
Hloubka:: 528 mm
Výška:: 440 mm
Počet lišt:: I
Ovládání senzorem vakua:: Ano
Hmotnost:: 58 kg
Maximální velikost sáčků:: 420 x 400 mm
Doba pracovního cyklu:: 20-40 s
Lišta (max. šířka sáčku):: 420 mm
Ovládání:: digitální
Provedení víka:: vypouklé
Rozměry komory (š x h x v):: 370 x 420 x 180 mm
Šířka sváru na liště:: 3,5 mm
Výkon vývěvy:: 16 m³/h

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX