Nyní nově možnost nákupu na splátky ESSOX!

Vakuová balička Henkelman Mini Jumbo

Kód: 5510300
Neohodnoceno
Značka: HENKELMAN
33 997 Kč 41 136 Kč včetně DPH
Skladem
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Lišta 280mm, komora 280x350x85mm, vývěva BUSCH 4m 3/h, 1 program (přestavitelný), snadné časové ovládání vakua a svařování. 3 roky záruka. Marinujte, vařte nízkoteplotně SousVide, nebo jen prodlužte trvanlivost masa, drůbeže, ryb, sýrů, zeleniny a dalších potravin včetně tekutin. Ochraňte je před působením vnějších vlivů. S výkonnou, profesionální a spolehlivou jednokomorovou vakuovou baličkou MINI Jumbo od holandské firmy Henkelman to půjde snadno.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prodlužte trvanlivost masa, drůbeže, ryb, sýrů, zeleniny a dalších potravin včetně tekutin. Ochraňte je před působením vnějších vlivů. S výkonnou, profesionální a spolehlivou jednokomorovou vakuovou baličkou MINI Jumbo od holandské firmy Henkelman to půjde snadno. Vakuová komora se zaoblenými rohy má délku komory 310 mm, šířku lišty 280 mm (max. šířka sáčku) a výšku komory 85 mm a dokonale uchová trvanlivost produktů.

Bezdrátová těsnící lišta s dvojitým svárem (2 × 3,5 mm) je jednoduše vyjímatelná pro snadnou údržbu. Uvnitř vakuové komory je vložena speciální deska (lehce odnímatelná), ta slouží ke správnému umístění produktu určeného k vakuování a zkrácení délky vakuovacího cyklu. Šikmá vložka slouží k vakuování tekutin. Výkon vývěvy je 4 m3/h.

Provedení a pohon

Průhledné rovné krycí víko je vyrobeno ze speciálního odolného akrylového skla a rám vnějšího víka je z ušlechtilé oceli. Opatřeno automatickým otevíráním. Pohon je zajišťován napájením o 230 V motorem s příkonem 0,3 kW. Robustní vakuová balička je vyrobena z nerezové oceli. Ovládá se na ovládacím panelu digitálně s časovým řízením vakua a svařování.

Program je jeden a je nastaven na základní režim. Vakuové balení je řízeno nastavitelným časem, rovněž jako délka svařovaní a dále je vybavena automatickým servisním programem údržby vakuového čerpadla Busch. Doba celého vakuovacího cyklu je 25-60 vteřin.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: vakuové baličky
Časové nastavení vakua:: Ano
Výška:: 305 mm
Počet lišt:: I
Ovládání senzorem vakua:: Ano
Maximální velikost sáčků:: 280 x 350 mm
Doba pracovního cyklu:: 25-60 s
Hloubka:: 450 mm
Hmotnost:: 26 kg
Lišta (max. šířka sáčku):: 280 mm
Napájení:: 230 V
Ovládání:: digitální
Příkon:: 0,1 kW
Provedení víka:: rovné
Rozměry komory (š x h x v):: 280 x 310 x 85 mm
Šířka sváru na liště:: 3,5 mm
Šířka:: 334 mm
Výkon vývěvy:: 4 m³/h

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX