Nyní nově možnost nákupu na splátky ESSOX!

Dvouplášťový kotel Bertos E7PI

Kód: 7097093
Neohodnoceno
Značka: Bertos
134 460 Kč 162 697 Kč včetně DPH
Na objednávku
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Nepřímý ohřev s nízkotlakou párou (0,5 bar) generovanou v meziplášti vybaveném bezpečnostním termostatem. Topné těleso je umístěno v ochraném pouzdře z nerez oceli. Mechanický ukazatel tlaku umístěný ve vnějším opláštění. Ovládání výkonu a regulace..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nepřímý ohřev s nízkotlakou párou (0,5 bar) generovanou v meziplášti vybaveném bezpečnostním termostatem. Topné těleso je umístěno v ochraném pouzdře z nerez oceli. Mechanický ukazatel tlaku umístěný ve vnějším opláštění. Ovládání výkonu a regulace teploty pomocí termostatu. Vana je vyrobena z nerez oceli AISI 304 se zesíleným nerezovým dnem AISI 316 (tloušťka 15/10). 

Varné kotle jsou dodávány ve verzi s přímým ohřevem (pouze plynové modely) pro vaření tekutých potravin, které nepotřebují stálé míchání a dále modely s šetrným nepřímým ohřevem (plynové i elektrické) určené pro tepelnou přípravu (např. krémy a omáčky). Nádoba z oceli AISI 316 je vysoce odolná vůči agresivnímu prostředí. Do kotlů mohou být použity perforované koše pro vaření většího množství zeleniny. Snadná údržba a čistění díky zaobleným hranám a vypouštěcímu kohoutu, kterým jsou nečistoty odstraněny.

Elektrické a plynové varné kotle se šetrným nepřímým ohřevem vodou (generována nízkotlaká pára 0,5 bar) v meziplášti, vybaveny bezpečnostním termostatem a ukazatelem tlaku umístěným na vnějším plášti. Provedení opláštění kotle nerezová ocel AISI 304, vana je
vyrobena z nerez oceli AISI 316 o tloušťce 15/10 se zesíleným dnem 20/10. Ovládání výkonu nebo regulace teploty pomocí termostatu. Kotle jsou vybaveny baterií s napuštěcím raménkem a bezpečnostním výpustným kohoutem 1 1/2”.

Doplňkové parametry

Kategorie: varné kotle
Výška:: 900 mm
Druh ohřevu:: nepřímý
Hloubka:: 714 mm
Hmotnost:: 95 kg
Médium v duplikátoru:: voda (pára)
Napájení:: 400 V
Obsah vany:: 50 litrů
Ohřev:: elektrika
Příkon:: 9 kW
Provedení dna vany:: nerez (AISI 316)
Provedení vany:: nerez (AISI 316)
Rozměry vany:: Ø 400, h = 470 mm
Šířka:: 800 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX