Nyní nově možnost nákupu na splátky ESSOX!

Dvouplášťový kotel Bertos G9P10I

Kód: 7099079
Neohodnoceno
Značka: Bertos
151 073 Kč 182 798 Kč včetně DPH
Na objednávku
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Nepřímý ohřev s nízkotlakou párou (0,5 bar) generovanou v meziplášti trubkovým hořákem z nerezové oceli s optimalizovaným spalováním, bezpečnostním ventilem, termočlánkem a chráněným zápalným plamýnkem. Piezoelektrické zapalování s gumovou ochranou..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nepřímý ohřev s nízkotlakou párou (0,5 bar) generovanou v meziplášti trubkovým hořákem z nerezové oceli s optimalizovaným spalováním, bezpečnostním ventilem, termočlánkem a chráněným zápalným plamýnkem. Piezoelektrické zapalování s gumovou ochranou. Regulace teploty ventilem s horní a dolní pozicí.

Varné kotle jsou dodávány ve verzi s přímým ohřevem (pouze plynové modely) pro vaření tekutých potravin,které nepotřebují stálé míchání a dále modely s šetrným nepřímým ohřevem (plynové i elektrické) určené pro tepelnou přípravu (např. krémya omáčky). Nádoba z oceli AISI 316 je vysoce odolná vůči agresivnímuprostředí. Do kotlů mohou být použity perforované koše pro vařenívětšího množství zeleniny. Snadná údržba a čistění díky zaobleným hranám a vypouštěcímu kohoutu, kterým jsou nečistoty odstraněny. Dvouplášťové kotle mohou být vybaveny automatickým dopouštěním vody do pláště kotle.

 

  • Provedení: plyn
  • Objem: 100l
  • Druh ohřevu: nepřímý
  • Celkový příkon: 20,9 kW

 

Doplňkové parametry

Kategorie: varné kotle
Příkon:: 20,9 kW
Šířka:: 800 mm
Hloubka:: 900 mm
Výška:: 900 mm
Hmotnost:: 139 kg
Ohřev:: Plyn
Objem:: 100 l
Provedení vany:: dvouplášť
Průměr koše:: 600 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX