Nyní nově možnost nákupu na splátky ESSOX!

Filtr Quell 600ST / s displejem

Kód: 8640511
Neohodnoceno
Značka: Brita
18 895 Kč 22 863 Kč včetně DPH
Na objednávku
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Filtry Brita Purity představují komplexní filtrační bezúdržbový systém. Filtr z vody odstraňuje mechanické nečistoty do velikosti 10µm, nežádoucí zápachy a příchutě (např. chlór), zejména však řízeně redukuje tvrdost vody a zabraňuje tak tvorbě...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Filtry Brita Purity představují komplexní filtrační bezúdržbový systém. Filtr z vody odstraňuje mechanické nečistoty do velikosti 10µm, nežádoucí zápachy a příchutě (např. chlór), zejména však řízeně redukuje tvrdost vody a zabraňuje tak tvorbě vápenatých usazenin. Filtry BRITA Purity tak garantují dlouhou životnost, bezporuchový bezvýpadkový provoz připojených konvektomatů a stálou, chuťově i vzhledově optimální kvalitu vyráběných pokrmů. Filtrační patrony se mění po vyčerpání jejich kapacity nebo 1x ročně. Filtry řady Purity ST mají integrovaný digitální průtokoměr s displejem, zobrazujícím zůstatkovou kapacitu filtru, u filtrů řady Purity C lze zůstatkovou kapacitu filtru měřit a sledovat pomocí Brita-elektronického průtokoměru (FLOW METER 100-100 A), který doporučujeme zakoupit viz příslušenství.

Provozní teplota: 4 - 30 °C Provozní poloha: svislá, vodorovná a závěsná *Maximální životnost patrony 12 měsíců (dle průtoku a tvrdosti vody)* kapacita při tvrdosti vody 10 °KH.

Optimální velikost filtru se nejlépe určí dle kvality použité vody a vytížení konvektomatu(před volbou vhodné velikosti filtru doporučujeme stanovit karbonátovou tvrdost vody pomocí BRITA KH - testeru).

 

Doplňkové parametry

Kategorie: změkčovače vody
Šířka:: 249 mm
Výška:: 520 mm
Kapacita patrony:: 7207 l
Integrovaný digitální průtokoměr s displejem:: ano
Jmenovitý průtok:: 120 l/h
Max. provozní tlak:: 6,9 bar
Přípojení vystup/výstup:: 1" 3/4"
Pro konvektomaty:: 10x GN 1/1
Tlaková ztráta při jmenovitém průtoku:: 0,36 bar

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX