Nyní nově možnost nákupu na splátky ESSOX!

Kráječ chleba a knedlíků HLM, rozteč 15 mm

Kód: 1290518
Neohodnoceno
Značka: OEM
76 155 Kč 92 148 Kč včetně DPH
Na objednávku
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Potřebujete nakrájet chléb, veku či houskové knedlíky na tenké krajíce a plátky? S výkonným kráječem chleba a knedlíků HLM 52002 15 mm to není problém. Do stroje je možné vložit zmíněné pečivo či houskové knedlíky o maximální délce až 385 mm a výšce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Potřebujete nakrájet chléb, veku či houskové knedlíky na tenké krajíce a plátky? S výkonným kráječem chleba a knedlíků HLM 52002 15 mm to není problém. Do stroje je možné vložit zmíněné pečivo či houskové knedlíky o maximální délce až 385 mm a výšce až 140 mm. Pro snadné čištění stroje je nutné, aby knedlíky byly vychlazené. Suroviny se šikmým skluzem posouvají sami. Tloušťka krajíce je 15 mm.

Ostré ocelové nože s pevně danou sílou řezu se dají do pohybu ihned, jakmile spustíte zelené tlačítko na plátkování. Po rozkrájení se přístroj automaticky vypne. Vyprázdnění řezné komory je snadné a bezpečné. Doporučujeme vždy jednou za čas vyprázdnit zásuvku na drobky z nakrájeného pečiva, kvůli zachování životnosti stroje. Součástí kráječe je také STOP tlačítko, v případě nutnosti zastaví chod krájení.

 

Pohon

Stroj je vybaven bezpečnostním krytem a pojistkou. Šikmá balící police usnadní práci při balení nakrájené suroviny. Pohon nožů je zajišťován napájením o 230 V s příkonem 0,25 kW. Kráječ chleba je vyroben z lakovaného kovu, dotykové plochy jsou z nerezové oceli. Zařízení je svojí konstrukcí určeno pro lehčí gastronomické provozy a zejména pro země, kde mají přísné bezpečnostní předpisy. Nenáročný na potřebný prostor.


  • Rozteč nožů: 10 / 12 / 13 / 15 mm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: kráječe
Výška:: 630 mm
Tloušťka krajíců:: 15 mm
Max. délka bochníku:: 385 mm
Max. výška bochníku:: 140 mm
Bezpečnostní posouvání:: ano
Hloubka:: 600 mm
Hmotnost:: 80 kg
Napájení:: 230 V
Příkon:: 0,25 kW
Šířka:: 600 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX