Nyní nově možnost nákupu na splátky ESSOX!

Pec na pizzu TRAYS 4 TR

Kód: 7330637
Neohodnoceno
Značka: PRISMAFOOD
30 364 Kč 36 740 Kč včetně DPH
Na objednávku
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Výkonná multifunkční (možnost pečení pizzy, cukrářských produktů a chleba) elektrická pec řady TRAYS GLASS. Snadné a přehledné mechanické ovládání umožňuje individuální nastavení výkonu spodních a horních těles díky 6 rozděleným tělesům (3 horní + 3.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výkonná multifunkční (možnost pečení pizzy, cukrářských produktů a chleba) elektrická pec řady TRAYS GLASS. Snadné a přehledné mechanické ovládání umožňuje individuální nastavení výkonu spodních a horních těles díky 6 rozděleným tělesům (3 horní + 3 spodní) v komoře. Možnost zcela vypnout spodní/horní tělesa. Komora je vybavena komínkem, analogovým teploměrem a termostatem do 500°C. Robustní provedení s nerezovým čelem, kvalitní izolací a opláštění v laku. Model „TR” s celošamotovým provedením komory
(lepší akumulace, snížení tepelných ztrát a energie).

  • rozměr a provedení komory vhodné pro pečení pizzy, cukrářských produktů a chleba, výkonný model s možností využití pekařských plechů 600x400mm
  • model „TR” je s celošamotovým provedením komory (spodní, horní a boční a zadní šamoty) = maximální akumulace teploty, výrazné snížení tepelných ztrát a tím i spotřeby energie.

Firma Prismafood je předním evropským výrobcem technologie pro pizzerie. Všechna zařízení jsou vyráběna v továrnách ve Valvasone, provincie Pordenone v Itálii. Vášeň, kompetence a neustálé vzdělávání zaměstnanců, spolu s rozsáhlými zkušenostmi z řízení, umožnily rychlý rozvoj firmy. Společnost Prismafood srl vlastní celý výrobní proces čímž může garantovat svým zákazníkům permanentní kvalitu a rychlou reakci na jakýkoli požadavek, technickou podporu či dodávku originálních náhradních dílů. Prostřednictvím zastoupení v ČR je zajištěn trvalý sklad náhradních dílů a technologická podpora všem produktům.


  • Ovládání: mechanické
  • Kapacita : 4ks (Ø 40cm)
  • Komora : 820x840mm

Doplňkové parametry

Kategorie: pece na pizzu
Napájení:: 400 V
Příkon:: 6,9 kW
Šířka:: 1100 mm
Hloubka:: 1070 mm
Výška:: 413 mm
Provedení:: nerezové čelo a dveře
Hmotnost:: 104 kg
Rozměr komory:: 820x840x175 mm
Kapacita:: 4 pizzy 400mm / 2 plechy 400x600mm
Ovládání:: analogové (s teploměrem)
Počet komor:: 1 (výška komory 175mm)
Provedení komory:: celošamotové TR (dno, strop, boky a záda)
Regulace teploty:: 50 - 500°C
Regulace výkonu:: individuálně (spodních a horních těles)
Výkon horních těles:: 3x 1150W
Výkon spodních těles:: 3x 1150W

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX