Nyní nově možnost nákupu na splátky ESSOX!

Plynový kotel Bertos SG9P10l

Kód: 7099635
Neohodnoceno
Značka: Bertos
163 288 Kč 197 579 Kč včetně DPH
Na objednávku
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Nepřímý ohřev s nízkotlakou párou (0,5 bar) generovanou v meziplášti trubkovým hořákem z nerezové oceli s optimalizovaným spalováním, bezpečnostním ventilem, termočlánkem a chráněným zápalným plamýnkem. Piezoelektrické zapalování s gumovou

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nepřímý ohřev s nízkotlakou párou (0,5 bar) generovanou v meziplášti trubkovým hořákem z nerezové oceli s optimalizovaným spalováním, bezpečnostním ventilem, termočlánkem a chráněným zápalným plamýnkem. Piezoelektrické zapalování s gumovou ochranou. Regulace teploty ventilem s horní a dolní pozicí.Ve standardu automatické dopouštění vody do dvoupláště a elektrické zapalování.
Varné kotle jsou dodávány ve verzi s přímým ohřevem (pouze plynové modely) pro vaření tekutých potravin, které nepotřebují stálé míchání, a modely s nepřímýmohřevem (plynové a elektrické) určené pro šetrnou tepelnou přípravu (např. krémy a omáčky). Nádoba z oceli AISI 316 je vysoce odolná vůči agresivnímuprostředí. Do kotlů mohou být použity perforované košepro vaření většího množství zeleniny. Snadná údržba a čistění díky zaobleným hranám a vypouštěcímu kohoutu, kterým jsou nečistoty odstraněny.

  • Provedení: plyn
  • Objem: 100l
  • Druh ohřevu: nepřímý
  • Celkový příkon: 20,9 kW

Doplňkové parametry

Kategorie: varné kotle
Příkon:: 20,9 kW
Šířka:: 800 mm
Hloubka:: 900 mm
Výška:: 900 mm
Hmotnost:: 157 kg
Objem:: 100 l
Ohřev:: Plyn
Provedení vany:: dvouplášť
Průměr koše:: 600 mm
Zapalování piezzo:: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX