Nyní nově možnost nákupu na splátky ESSOX!

Robot WFP16SCDE 3,75 l

Kód: 7117220
Neohodnoceno
26 611 Kč 32 199 Kč včetně DPH
Na objednávku
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Kuchyňský robot s 3,75 litrovou nádobou, průhledným víkem a LiquiLock® těsněním pro zpracování tekutých polotovarů - polévek, omáček, marinád bez úniku tekutiny víkem. Nerezové provedení nožů a řezacích kotoučů Ø180mm. Robustní motor poskytuje...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kuchyňský robot s 3,75 litrovou nádobou, průhledným víkem a LiquiLock® těsněním pro zpracování tekutých polotovarů - polévek, omáček, marinád bez úniku tekutiny víkem. Nerezové provedení nožů a řezacích kotoučů Ø180mm. Robustní motor poskytuje optimální výkon při řezání, strouhání, drcení nebo krájení na proužky, kostky a to buď přímo v nádobě nebo pomocí systému pro kontinuální zpracování. Vysoce odolná konstrukce z černého polykarbonátu je lehčí než kov a odolá i náročnému použití. Průhledný kryt poskytuje kontrolu při zpracování. Výkonný motor je uložen v masivním litinovém odlitku.

*teoretický výkon kg/h (okurky) při kontinuálním plnění a bočním vyhazováním.
  • Kontinuální otvor pro zpracování velkých objemů
  • Krájení, řezání, drcení, strouhání, pyrée, sekání a více!

Vysoký výkon motoru

  • Robustní motor 650W pro profesionální použití v potravinářství. Konstrukce a výkon zaručují spolehlivý chod i při delších zatíženích při zachování dlouhé životnosti.

Mimořádně univerzální plnící otvor s přítlačkou velký / malý

  • Velký otvor zkracuje čas na přípravu. Přívodní plnící otvor udržuje stálý přísun potravyn skluzem. Nebo použijete malých s přítlačkou na kratší kousky a plátky.

Příslušenství pro zpracování v ceně:

  • LiquiLock® Bezpečnostní zubatý S-nůž - sekání, plátkování, pyré, mělnění a další zpracování přímo v nádobě, která je zcela uzavřená, aby se zabránilo úniku a rozlití. Nůž s bezpečnostní pojistkou pro bezpečné a snadné nalévání (nůž je fixován na dně nádoby).
  • LiquiLock® Bezpečnostní šlehací kotouč - Vytvořte si vlastní šlehačku, smetanu, máslo, a mnohem více! Uzavřený šlehání disk je jediný nástroj svého druhu, který vám pomůže rychle a s minimálním úsilím vyšlehat dané dávky.
  • Nastavitelný plátkovací kotouč Kotouč který nahradí až 16 jednotlivých. Snadno polohovatelný krájecí disk Vám umožní plynule nastavit až 16 různých požadovaných tlouštěk 1-6mm
  • Oboustranný strouhací kotouč „dva v jednom” 2 disky v jednom ! Oboustranný strouhací kotouč : jemným (2 mm) / střední (4mm).

 

Doplňkové parametry

Kategorie: kutry a kombinace
Napájení:: 230 V
Příkon:: 1500 W
Šířka:: 380 mm
Hloubka:: 355 mm
Výška:: 470 mm
Hmotnost:: 10,2 kg
Objem nádoby:: 3,8 l
Otáčky mixér:: 1780 ot/min
Teoretický výkon:: až do 300 kg/h

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX