Nyní nově možnost nákupu na splátky ESSOX!

Tálový sporák Bertos G7TPM

Kód: 7097049
Neohodnoceno
Značka: Bertos
52 833 Kč 63 928 Kč včetně DPH
Na objednávku
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vařící plotna je vhodná pro přípravu velmi chutných pokrmů z tradiční kuchyně. Nepřímé zásobování teplem je vhodné zejména při přípravě omáček a pokrmů, které potřebují pomalé vaření při konstantní teplotě. Je velká se zcela hladkým povrchem, který..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vařící plotna je vhodná pro přípravu velmi chutných pokrmů z tradiční kuchyně. Nepřímé zásobování teplem je vhodné zejména při přípravě omáček a pokrmů, které potřebují pomalé vaření při konstantní teplotě. Je velká se zcela hladkým povrchem, který tak usnadňuje použití široké škály druhu nádobí a zaručuje snadnou čistitelnost. Vnitřní žáruv-zdorná izolační vrstva s maximální schopností usměrnění tepla, které je soustřeďováno na střed plotny a nabízí tak vynikající komfort a bezpečnost při vaření.

Plynový sporák s ocelovou plotnou velké tloušťky s rozdílnými oblastmi teplot: max. teplota na středu, klesající na okrajích. Ohřev zajišťuje střední litinový hořák 13kW s regulací výkonu. Zapalování hořáků věčným plamínkem. Kompaktní provedení s otevřeným podstavcem.

Elektrické a plynové tálové sporáky s rovnou varnou plochou pro optimální manipulaci s nádobím. Elektrické tálové vařidlo s regulací jednotlivých varných zón (4x 2,25kW), u plynového tálového vařidla je ohřev zajištěn výkonným středovým litinovým hořákem (10 kW). Plynový model muže být dodán pouze s plynovou troubou (GN 2/1 o výkonu 7,8kW). Elektrické modely jsou dodávány s elektrickou multifunkční troubou FE - statická pro GN 2/1 s ovládáním jednotlivých spodních a horních těles (4,5 + 3kW), nebo horkovzdušnou troubou FE1 - ventilovaná pro GN 1/1. Tálová vařidla E7TPM a G7TPM v základu dovávána bez dvířek (viz. příslušenství - křídlová dvířka 2P).

Doplňkové parametry

Kategorie: sporáky
Příkon:: 10 kW
Šířka:: 800 mm
Hloubka:: 714 mm
Výška:: 900 mm
Příkon hořáků:: 1 × 10 kW
Rozměry hořáku:: 770 x 580 mm
Hmotnost:: 88 kg
Ohřev:: Plyn
Počet hořáků:: 1
Věčný plamínek:: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX