Nyní nově možnost nákupu na splátky ESSOX!

Vakuová balička Henkelman Jumbo 42XL - II lišty, vypouklé víko

Kód: 5510318
Neohodnoceno
Značka: HENKELMAN
77 341 Kč 93 583 Kč včetně DPH
Na objednávku
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Lišta 2x 420mm, komora 420x410x180mm, vývěva BUSCH 16m 3/h, 1 program (přestavitelný), ovládání senzorem vakua. 3 roky záruka. Marinujte, vařte nízkoteplotně SousVide, nebo jen prodlužte trvanlivost masa, drůbeže, ryb, sýrů, zeleniny a dalších potravin včetně tekutin. Ochraňte je před působením vnějších vlivů. S výkonnou, profesionální a spolehlivou jednokomorovou vakuovou baličkou Jumbo od holandské firmy Henkelman to půjde snadno.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prodlužte trvanlivost masa, drůbeže, ryb, sýrů, zeleniny a dalších potravin včetně tekutin. Ochraňte je před působením vnějších vlivů. S výkonnou, profesionální a spolehlivou jednokomorovou vakuovou baličkou Jumbo 42XL od holandské firmy Henkelman to půjde snadno. Vakuová komora se zaoblenými rohy má délku komory 410 mm, šířku lišty (max. šířka sáčku) 420 mm a výšku komory 180 mm a dokonale uchová trvanlivost produktů.

Dvě bezdrátové tavící lišty s dvojitými sváry (2 × 3,5 mm) jsou jednoduše vyjímatelné pro snadnou údržbu. Druhá lišta zvyšuje účinnost balení. Uvnitř vakuové komory je vložena speciální deska (lehce odnímatelná), ta slouží ke správnému umístění produktu určeného k vakuování a zkrácení délky vakuovacího cyklu. Šikmá vložka slouží k vakuování tekutin. Výkon vývěvy je 16 m3/h.

 

Provedení a pohon

Během vakuování u této baličky dochází k přidání ochranné atmosféry (plynu). Přidáním těchto plynů dochází ke zvýšení ochrany a zabraňuje se nežádoucí změně zabarvení výrobků. Maximální šířka vakuovacího sáčku je 420 mm. Průhledné vypouklé krycí víko je vyrobeno ze speciálního odolného akrylového skla a rám vnějšího víka je z ušlechtilé oceli. Opatřeno automatickým otevíráním.

Pohon je zajišťován napájením o 230 V a příkonem 0,55 kW. Robustní vakuová balička je vyrobena z nerezové oceli. Ovládá se na ovládacím panelu digitálně s časovým řízením vakua a svařování. Program je jeden a je nastaven na základní režim. Vakuová balička je opatřena standardní časovou kontrolou a automatickým servisním programem údržby vakuového čerpadla Busch.

 

Údržba

Doba celého vakuovacího cyklu je 20-40 vteřin. Údržba na pročištění oleje v čerpadlu se spustí jednoduše tlačítkem po uzavření víka. Doporučujeme čerpadlo pročišťovat vždy alespoň jednou za týden. Čistitelnost je jednoduchá. Ideální pro gastronomické provozy, veřejné stravování, maloobchody, ale také pro kuchyně restaurací a hotelů.

  • Speciální deska ke správnému umístění produktů
  • Ovládání – digitální
  • Program – jeden, základní
  • Provedení: nerez

  •  

 

Doplňkové parametry

Kategorie: vakuové baličky
Napájení:: 230 V
Příkon:: 0,55 kW
Časové nastavení vakua:: Ano
Šířka:: 490 mm
Hloubka:: 440 mm
Počet lišt:: II
Hmotnost:: 65 kg
Doba pracovního cyklu:: 20-40 s
Lišta (max. šířka sáčku):: 420 mm
Ovládání:: digitální
Provedení víka:: vypouklé
Šířka sváru na liště:: 3
Výkon vývěvy:: 16 m³/h

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX