Nyní nově možnost nákupu na splátky ESSOX!

Vakuová balička Henkelman Jumbo Plus - vypouklé víko, senzor vakua

Kód: 5510306
Neohodnoceno
Značka: HENKELMAN
44 411 Kč 53 737 Kč včetně DPH
Skladem
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Lišta 280mm, komora 280x350x130mm, vývěva BUSCH 8m 3/h, 1 program (přestavitelný), snadné ovládání senzorem vakua, nebo časem, časové nastavení svařování. Prodloužená záruka 3 roky. Marinujte, vařte nízkoteplotně SousVide, nebo jen prodlužte trvanlivost masa, drůbeže, ryb, sýrů, zeleniny a dalších potravin včetně tekutin. Ochraňte je před působením vnějších vlivů. S výkonnou, profesionální a spolehlivou jednokomorovou vakuovou baličkou Jumbo od holandské firmy Henkelman to půjde snadno.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prodlužte trvanlivost masa, drůbeže, ryb, sýrů, zeleniny a dalších potravin včetně tekutin. Ochraňte je před působením vnějších vlivů. S výkonnou, profesionální a spolehlivou jednokomorovou vakuovou baličkou Jumbo Plus od holandské firmy Henkelman to půjde snadno. Vakuová komora se zaoblenými rohy má délku komory 310 mm, šířku lišty 280 mm (max. šířka sáčku) a výšku komory 130 mm a dokonale uchová trvanlivost produktů.

Bezdrátová těsnící lišta s dvojitým svárem (2 × 3,5 mm) je jednoduše vyjímatelná pro snadnou údržbu. Uvnitř vakuové komory je vložena speciální deska (lehce odnímatelná), ta slouží ke správnému umístění produktu určeného k vakuování a zkrácení délky vakuovacího cyklu. Šikmá vložka slouží k vakuování tekutin. Výkon vývěvy je 8 m3/h.

Pohon a provedení

Průhledné "vypouklé" krycí víko je vyrobeno ze speciálního odolného akrylového skla a rám vnějšího víka je z ušlechtilé oceli. Opatřeno automatickým otevíráním. Pohon je zajišťován napájením o 230 V s příkonem 0,4 kW. Robustní vakuová balička je vyrobena z nerezové oceli. Ovládání senzorem vakua, snadné a přesné nastavení požadovaného vakua na digitálním ovládacím panelu s časovým řízením svařování.

Doplňkové parametry

Kategorie: vakuové baličky
Napájení:: 230 V
Příkon:: 0,4 kW
Šířka:: 334 mm
Hloubka:: 450 mm
Výška:: 360 mm
Počet lišt:: I
Ovládání senzorem vakua:: Ano
Záruka:: 3 roky
Maximální velikost sáčků:: 280 x 350 mm
Doba pracovního cyklu:: 15-35 s
Hmotnost:: 32 kg
Lišta (max. šířka sáčku):: 280 mm
Ovládání:: digitální
Provedení víka:: vypouklé
Rozměry komory (š x h x v):: 280 x 130 x 310 mm
Šířka sváru na liště:: 3,5 mm
Výkon vývěvy:: 8 m³/h

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX