Nyní nově možnost nákupu na splátky ESSOX!

Výrobník filtrované kávy (čaje) CBx20L

Kód: 7240302L
Neohodnoceno
Značka: Animo
78 846 Kč 95 404 Kč včetně DPH
Na objednávku
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Zařízení Animo ComBi-linie nabízejí možnost připravovat velké množství kávy a čaje v krátkém čase. Výroba horké vody je prováděna v kontinuálních průtokových ohřívačích, které dávkují vodu do jednoho, nebo dvou zásobníků vybavených speciálním...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zařízení Animo ComBi-linie nabízejí možnost připravovat velké množství kávy a čaje v krátkém čase. Výroba horké vody je prováděna v kontinuálních průtokových ohřívačích, které dávkují vodu do jednoho, nebo dvou zásobníků vybavených speciálním filtrem. Kávovary mohou být umístěny na pracovním stole, nebo na speciálním servírovacím vozíku. Vždy lahodná překápávaná káva, nebo čaj, každý vydaný šálek kávy nebo čaje chutnat jako právě připravený. Combi řada je založena na systému rychlého filtrování přes papírový (permanentní filtr) s kávou je vložen do speciálního syntetického držáku). Vyrobená horká voda je dávkována otočným ramenem a prochází přes filtr s kávou do izolovaného udržovacího výdejního zásobníku vybaveného hladinoměrem s ryskou náplně a automatickým nekapajícím výdejním kohoutem. Příplatkové příslušenství (nerezový filtr na čaj, permanentní filtr na kávu, prodlužovací nástavce na kohout, konvice). Snadné ovládání pomocí LC-displeje, automatické přerušení cyklu při odebrání zásobníku, snadné programovatelné řízení, regulace udržovací teploty vyrobeného nápoje (automaticky), vybaven čistícím programem, počítadlo denního a celkového výdeje, signalizace stavu náplně na vodoznaku zásobníku, automatický nekapající kohouty zásobníků. Pevné připojení vody 3/4”, přepad hadičkou Ø 25mm.

Linie W je vybavena nezávislým výrobníkem horké vody (bojlerem) pro výdej horké vody vestavěným v centrální jednotce (s nekapajícím výdejním kohoutkem).

  • Provedení: L = 1x zásobník vlevo / R = 1x zásobník vpravo

Doplňkové parametry

Kategorie: kávovary
Napájení:: 400 V/3N/50 HZ
Příkon:: 9175 W
Šířka:: 645 mm
Hloubka:: 500 mm
Výška:: 895 mm
Hmotnost:: 34 kg
Centrální jednotka s výdejem horké vody (bojler):: ne
Design:: černá
Zásobník:: vlevo
Filtrační papír Ø:: 203/533 mm
Kapacita horké vody za hodinu:: 90l / 720 šálků
Kapacita horké vody:: ne
LED osvětlení výdejního kohoutku:: ano
Obsah (šálku 125 ml):: 160
Obsah (termos CNe):: 1x 20 l
Obsah bojleru:: ne
Papírový filtr:: ano
Ovládání:: LCD Touch
Příprava vody:: 14 min./20l
Udržovací teplota:: 80-85°C
Výdej vody v 1 chodu:: -
Výška kohoutku:: 185 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX