Nyní nově možnost nákupu na splátky ESSOX!

Změkčovač vody AS-1500 automatický - programovatelný

Kód: 8640501
Neohodnoceno
Značka: Tip-gastro
8 880 Kč 10 745 Kč včetně DPH
Na objednávku
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Automatický změkčovač vody AS-1500 (elektronické programovatelné ovládání s displejem) slouží k úpravě vody a zabraňuje usazování vápenatých usazenin ve Vašich spotřebičích (konvektomatech, pecích, myčkách nádobí, kávovarech, výrobnících ledu atd.). Zařazením změkčovače před myčku zvyšuje účinnost mytí a snižuje spotřebu...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Automatický změkčovač vody s řídí hlavicí (AS - plně automatický, programovatelný s displejem) slouží k úpravě vody a zabraňuje usazování vápenatých usazenin, minerálů (zejména vápník a hořčík) ve Vašich spotřebičích. Jednoduchý automatický systém zaručuje při správném používání, obsluze efektivní výkon a bezporuchovost zařízení po mnoho let. Regenerace probíhá automaticky v nastaveném dnu a čase, tabletovou solí. Případně poloautomatická regenerace, která se spouští stisknutím tlačítka. Během regenerace je neupravená voda k dispozici. Snadná nenáročná obsluha. Model je dodáván s adptérem pro napájení 230V a odpadní hadicí pro regeneraci.

  • Použití změkčovače:

díky svým kompaktním rozměrům je vhodný pod bary, pro podstolové myčky, výrobníky ledu, kávovary, ale je také vhodný i pro průchozí myčky, nebo konvektomaty.  

  • Proces změkčování:

probíhá v zásobníku naplněném pryskyřicí. Průchodem vody katexem dochází k výměněn vápenatých a hořečnatých iontů za ionty sodíkové. Jakmile je pryskyřice nasycena, přestane být efektivní a musí být zregenerována solí. Regenrace probíhá automaticky, je to proces který očisťuje solným roztokem části pryskyřice od mechanických nečistot a vymývá nahromaděné ionty vápníku a hořčíku do odpadu, což umožňuje znovu využití katexové náplně.

  • Fáze regenerace:

​výplach protiproudem / oplach solným rotokem / rychlé oplachování / doplňování vody do nádrže se solí

 

AS-1500 - plně automatický změkčovač vody s elektronickým programovatelným ovládáním a přehledným displejem (možnosti nastavení času, cyklu požadované regenerace - týdně, nebo ve vybraný den a čas).

Doplňkové parametry

Kategorie: změkčovače vody
Výška:: 460 mm
Množství upravené vody (10°dh):: 1500 l
Hloubka:: 435 mm
Hmotnost:: 10 kg
Množství pryskyřice:: 5 l
Kapacita zásobníků:: 20 kg (voda+sůl)
Max. průtok vody:: 0-20 (35) l/min.
Max. teplota vstupní vody:: do 40°C
Napájení:: 230 V
Pracovní tlak:: 1,5-6 bar
Připojení:: 3/4"
Šířka:: 233 mm
Spotřeba tabletové soli:: 0,7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX