Nyní nově možnost nákupu na splátky ESSOX!

Změkčovač vody MS-1500 automatický - programovatelný

Kód: 8640503
Neohodnoceno
Značka: Tip-gastro
7 579 Kč 9 171 Kč včetně DPH
Skladem
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Automatický změkčovač vody MS-1500 (snadné elektromechanické ovládání programovatelné) slouží k úpravě vody a zabraňují usazování vápenatých usazenin ve Vašich spotřebičích. Regenerace probíhá automaticky v nastaveném dnu a čase, tabletovou solí. Snadná nenáročná obsluha. MS-1500 - plně automatický změkčovač vody s..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Automatický změkčovač vody s řídící hlavicí (MS) slouží k úpravě vody a zabraňuje usazování vápenatých usazenin, minerálů (zejména vápník a hořčík) ve Vašich spotřebičích. Jednoduchý mechanický systém zaručuje při správném používání efektivní výkon a bezporuchovost zařízení po mnoho let. Regenerace probíhá automaticky v nastaveném dnu a čase, tabletovou solí. Případně poloautomatická regenerace, která se spouští stisknutím tlačítka. Během regenerace je neupravená voda k dispozici. Snadná nenáročná obsluha. Model je dodáván s adptérem pro napájení 230V a odpadní hadicí pro regeneraci.

  • Použití změkčovače:

díky svým kompaktním rozměrům je vhodný pod bary, pro podstolové myčky, výrobníky ledu, kávovary, ale je také vhodný i pro průchozí myčky, nebo konvektomaty.  

  • Proces změkčování:

probíhá v zásobníku naplněném pryskyřicí. Průchodem vody katexem dochází k výměněn vápenatých a hořečnatých iontů za ionty sodíkové. Jakmile je pryskyřice nasycena, přestane být efektivní a musí být zregenerována solí. Regenrace probíhá automaticky, je to proces který očisťuje solným roztokem části pryskyřice od mechanických nečistot a vymývá nahromaděné ionty vápníku a hořčíku do odpadu, což umožňuje znovu využití katexové náplně.

  • Fáze regenerace:

​výplach protiproudem / oplach solným rotokem / rychlé oplachování / doplňování vody do nádrže se solí

 

MS-1500 - plně automatický změkčovač vody s elektromechanickým ovládáním (možnosti nastavení času a dne požadované regenerace, nebo poloautomatický režim).

 

Doplňkové parametry

Kategorie: změkčovače vody
Napájení:: 230 V
Kapacita zásobníku:: 20 kg (voda+sůl)
Max. průtok vody:: 35
Max. teplota vstupní vody:: 40°C
Pracovní tlak:: 1,5-6 bar
Připojení:: 3/4''

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX