Nyní nově možnost nákupu na splátky ESSOX!

Pec na dřevěné uhlí PRO 3

Kód: 7331303
Neohodnoceno
Značka: Estro
241 652 Kč 292 399 Kč včetně DPH
Na objednávku
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Pece jsou svojí konstrukcí určeny pro spalování buď dřeva, nebo dřevěného uhlí, slouží jako gril/pec, a můžete v nich vařit nebo grilovat v uzavřené komoře. Spalovací komora z ušlechtilé oceli a...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pece jsou svojí konstrukcí určeny pro spalování buď dřeva, nebo dřevěného uhlí, slouží jako gril/pec, a můžete v nich vařit nebo grilovat v uzavřené komoře. Spalovací komora z ušlechtilé oceli a litiny, s povrchovou úpravou z nerezové oceli, zaručuje robustnost, dlouhou životnost a vysokou hygienu. Ideální pro grilování, gratinování, regeneraci, zakouření a pražení. Topeniště je navrženo tak, aby pojalo 5 kg dřevěného uhlí, 7 kg palivového dříví. Vzduch pro spalování je regulovatelný a umožňuje tak použití různých druhů paliva: dřevo, uhlíkový koks a lisované cihly. Topeniště lze posunovat až do výšky 20 cm a je tak zajištěna dodávka tepla během poslední části výroby. Další možnost nastavení při vaření je prostřednictvím regulátoru tahu v horní části zařízení. Inovativní otevírání komor grilu. Dveřní závěsy nejsou přímo v kontaktu s vysokou teplotou a spalinami v komoře (s výjimkou jejich opravy). Každá komora je vybavena grilovacím roštem z nerezové slitiny s keramickým nepřilnavým povrchem, snadno odnímatelný a lze jej mýt v myčce. Komory jsou otevírány pomocí ergonomických teplovzdorných rukojetí a jsou vybaveny bezpečnostní a hermetickou západkou. Dále jsou komory vybaveny ohnivzdornou zadní částí, která zabraňuje úniku výparů a tepla na pracoviště. Dveře s rukojetí zabraňují infiltraci kyslíkem, zlepšují výkon a tepelnou účinnost. Otevřením kontrolních dvířek je možné sledovat vařené potraviny. Teplota v komorách je zobrazena analogovými teploměry. Teploměry jsou obklopeny průhledným sklem, aby bylo možné monitorovat náhodný přírůstek plamene. Zařízení je svojí konstrukcí úsporné na místo. Ochrana proti korozi a kolečka pro usnadnění manipulace.

Technické parametry se liší dle paliva.

* možnost umístění do interiéru s dostatečně účinnou digestoří (umístění musí splňovat požadavky platných norem a požárních předpisů)

Doplňkové parametry

Kategorie: grily
Výška:: 1607 mm
Šířka komory:: 656 mm
Délka komory:: 420 mm
Čas nahřátí (Start-up):: 45 min
Emise:: 0,5 %
Hloubka:: 862 mm
Hmotnost:: 242 kg
Komín pro obvod spalin:: Ø120 mm
Maximální vsádka paliva:: 8 kg
Min. výkon digestoře:: 2100 m3/h
Min. vyžadovaný průtah:: -10 Pa
Min. vzdálenost digestoře:: 350 mm
Min. vzdálenosti hořlavých materiálů:: 100 mm
Orientační produkce (porce 300g):: 150 porcí/h
Pracovní teplota gril (min/max):: 170 až 370°C
Rozměry dveří:: 606 x 215 mm
Rozměry kontrolních dvířek:: 315 x110 mm
Šířka:: 672 mm
Spotřeba paliva:: 0,87 kg/h
Tepelný příkon (vstup):: 6,8 kW
Tepelný příkon (výstup):: 5,1 kW
Typ paliva:: dřevěné uhlí
Účinnost:: 76 %
Výška komory:: 140 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX