Nyní nově možnost nákupu na splátky ESSOX!

Pec na dřevěné uhlí PRO 4 plus

Kód: 7331306
Neohodnoceno
Značka: Estro
279 816 Kč 338 577 Kč včetně DPH
Na objednávku
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Pece jsou svojí konstrukcí určeny pro spalování buď dřeva, nebo dřevěného uhlí, slouží jako gril/pec, a můžete v nich vařit nebo grilovat v uzavřené komoře. Spalovací komora z ušlechtilé oceli a...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pece jsou svojí konstrukcí určeny pro spalování buď dřeva, nebo dřevěného uhlí, slouží jako gril/pec, a můžete v nich vařit nebo grilovat v uzavřené komoře. Spalovací komora z ušlechtilé oceli a litiny, s povrchovou úpravou z nerezové oceli, zaručuje robustnost, dlouhou životnost a vysokou hygienu. Ideální pro grilování, gratinování, regeneraci, zakouření a pražení. Topeniště je navrženo tak, aby pojalo 5 kg dřevěného uhlí, 7 kg palivového dříví. Vzduch pro spalování je regulovatelný a umožňuje tak použití různých druhů paliva: dřevo, uhlíkový koks a lisované cihly. Topeniště lze posunovat až do výšky 20 cm a je tak zajištěna dodávka tepla během poslední části výroby. Další možnost nastavení při vaření je prostřednictvím regulátoru tahu v horní části zařízení.
Inovativní otevírání komor grilu. Dveřní závěsy nejsou přímo v kontaktu s vysokou teplotou a spalinami v komoře (s výjimkou jejich opravy). Každá komora je vybavena grilovacím roštem z nerezové slitiny s keramickým nepřilnavým povrchem, snadno odnímatelný a lze jej mýt v myčce. Komory jsou otevírány pomocí ergonomických teplovzdorných rukojetí a jsou vybaveny bezpečnostní a hermetickou západkou.

  • Zařízení PRO "plus" je vybaveno jednou pečicí komorou se šamotovou deskou (horní komora) rozšiřující možnosti přípravy pokrmů a umožňující pečení a tepelnou přípravu pokrmů přímo na šamotové desce (např.pizza). Komora je ve smaltovaném provedení se žárovzdorným povrchem pro optimální distribuci tepla. Pec je vybavena výstupem páry (odvlhčením) přes komínek. Dveře pece se otevírají pomocí tepelně odolné ergonomické rukojetí a jsou vybaveny bezpečnostní a hermetickou západkou. Jak rukojeť, tak dveře zaručují, že pec je utěsněna proti nežádoucí infiltraci kyslíku, zvyšuje se tak výkon a tepelná účinnost pece.

* možnost umístění do interiéru s dostatečně účinnou digestoří (umístění musí splňovat požadavky platných norem a požárních předpisů)

Doplňkové parametry

Kategorie: grily
Šířka:: 672 mm
Hloubka:: 862 mm
Výška:: 1838 mm
Šířka komory:: 656 mm
Délka komory:: 420 mm
Čas nahřátí (Start-up):: 45 min
Emise:: 0,5 %
Hmotnost:: 242 kg
Komín pro obvod spalin:: Ø120 mm
Maximální vsádka paliva:: 8 kg
Min. výkon digestoře:: 2100 m3/h
Min. vyžadovaný průtah:: -10 Pa
Min. vzdálenost digestoře:: 350 mm
Min. vzdálenosti hořlavých materiálů:: 100 mm
Orientační produkce (porce 300g):: 150 porcí/h
Pracovní teplota gril (min/max):: 170 až 350°C
Rozměry dveří:: 606 x 215 mm
Rozměry kontrolních dvířek:: 315 x110 mm
Spotřeba paliva:: 0,87 kg/h
Tepelný příkon (vstup):: 6,8 kW
Tepelný příkon (výstup):: 5,3 kW
Typ paliva:: dřevěné uhlí
Účinnost:: 80 %
Výška komory:: 140 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX